ratfix-label

O FIRMIE

  Ratfix to lokalna firma, mogąca pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży remontowej. Swoją działalność rozpoczynaliśmy w roku 2002, specjalizując się w podstawowych pracach remontowych. Usługi malarskie były najczęściej przez nas wykonywanymi. Widząc rosnące zainteresowanie naszą pracą, a także możliwość rozszerzenia działalności o kolejne prace wykończeniowe i remontowe, zdecydowaliśmy powiększyć firmę, inwestując w nowe technologie i zatrudnienie kolejnych pracowników. Gama świadczonych usług powiększyła się wówczas o dekoracje i kompleksowe remonty wnętrz oraz elewacji.


  Aktualnie jesteśmy prężnie działającą firmą na rynku usług remontowych, która wieloletnią pracą, doświadczeniem i solidnością, stworzyła rozpoznawalną i cieszącą się zaufaniem markę. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, realizując ich zlecenia na remonty mieszkań i domów. Możemy również pochwalić się udaną współpracą z inwestorami komercyjnymi, dla których kompleksowo wykonujemy prace wykończeniowe „pod klucz”.


  W działalności firmy Ratfix stawiamy na solidność i terminowość. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejszą wartością. Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom, nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, biorąc udział w branżowych szkoleniach i wdrażając w swoją pracę nowe technologie i materiały. Efektem naszego wysiłku jest terminowa realizacja każdego zlecenia, idąca w parze z konkurencyjnymi cenami i największą starannością wykonanych prac. Również Państwa zapraszamy do współpracy z nami, oferując między innymi pełen zakres prac remontowych i wykończeniowych: dekoracje, malowanie, remonty i elewacje.

RatfixRatfixRatfix